МЕЖРЕГИОНАЛЬНЫЙ ОБЩЕСТВЕННЫЙ ФОНД
СОДЕЙСТВИЯ СТРАТЕГИЧЕСКОЙ
БЕЗОПАСНОСТИ
Движение «Че Гевара» и болгарские коммунисты готовы вместе с русскими вступить в бой
09.03.2022 · Европа

Письмо из Болгарии: Движение «Че Гевара» и болгарские коммунисты готовы вместе с русскими вступить в бой 

Письмо из Болгарии: Движение «Че Гевара» и болгарские коммунисты готовы вместе с русскими вступить в бой | Русская весна

В редакцию «Русской Весны» поступило заявление из Болгарии от движения «Че Гевара» и коммунистов о готовности вступить вместе с русскими в борьбу с нацизмом.

Публикуем письмо в оригинале и переводе.

Движение «Че Гевара»: ZaVинаги с Русия!

Движение «Че Гевара» и българските комунисти няма да допуснем да бъдем безгласна жертва на натовската и украинската пропаганда в медиите. Ние оставаме верни на своите принципи и на идеите за освобождение на целия свят от отровните пипала на капитализма, фашизма и нацизма.

Военната операция, която Русия днес води в Украйна, е операция срещу Злото, надвиснало над Европа и над света. Това Зло е фашизмът.

Както през 1941–1945 година, и днес Русия отново застана в първите редици и се изправи срещу нацистката хидра.

Българските антифашисти и комунисти разбират много добре, че тази битка няма да е лесна, няма да е кратка, няма да е лека и сме готови да дадем своя принос в унищожаването на това Зло. Отново, рамо до рамо, с безстрашните руски воини. Това е наш свещен дълг. Това е наша отговорност, поета пред кръвта и костите на дедите ни. Кръв и кости, които за вечни времена са се смесили с тези на руските и съветските воини в битките за освобождение на България и в борбата срещу германския нацизъм.

Това кръвно братство не може и няма да бъде размито!

Използваме възможността да призовем привържениците на Запада, на НАТО, на ЕС, на САЩ в България, онази шепа предатели, платени с американски долари и европейски подаяния — ОТКАЖЕТЕ СЕ, СПРЕТЕ, ЗАСРАМЕТЕ СЕ!

България винаги ще бъде благодарна на Русия!

Фашизмът няма да мине!

С Русия V сърцата — ZaVинаги!

Перевод:

Движение «Че Гевара»: Всегда с Россией!

3

Движение «Че Гевара» и болгарские коммунисты не позволят себе быть молчаливой жертвой натовской и украинской пропаганды в СМИ. Мы остаемся верны нашим принципам и идеям освобождения всего мира от ядовитых щупалец капитализма, фашизма и нацизма.

Военная операция России на Украине сегодня — это операция против Зла, нависшего над Европой и миром. Это Зло есть фашизм.

Как и в 1941–1945 годах, сегодня Россия вновь находится в авангарде и противостоит нацистской гидре.

Болгарские антифашисты и коммунисты прекрасно понимают, что эта битва не будет легкой, она не будет короткой и мы готовы внести свой вклад в уничтожение этого Зла.

Снова бок о бок с бесстрашными русскими воинами. Это наш священный долг. Это наша ответственность, взятая на себя перед кровью и костями наших предков. Кровь и кости, навеки слившиеся с кровью русских и советских воинов в боях за освобождение Болгарии и в борьбе с немецким нацизмом.

Это кровное братство не может и не будет размыто! 

Мы пользуемся случаем, чтобы призвать сторонников Запада, НАТО, ЕС, США в Болгарии, горстку предателей, проплаченных долларами США и европейской милостыней — СДАВАЙТЕСЬ, ОСТАНОВИТЕСЬ, ПОЗОР ВАМ!

Болгария всегда будет благодарна России!

Фашизм не пройдет!

С Россией в сердцах — навсегда!

Павел Иванов

Движение «Че Гевара»

Комментарии 0